Chovatelská stanice anglických kokršpanělů Dream of Silesia

Novinky a události

7. ledna 2017 - Přejeme všem našim štěňátkům šťastný psí život v nových domovech

Všechna naše štěňátka jsou již u svých nových páničků. Přejeme jim i novým majitelům mnoho krásných společně prožitých okamžiků.

6. listopadu 2016 - Nové fotky štěňátek

Rosteme do krásy a děláme naší mamince Sofince a chovatelům jen radost. Za chvíli již budeme dělat radost v nových domovech svým novým páníčkům.

Nové fotky štěňátekNové fotky štěňátekNové fotky štěňátekNové fotky štěňátekNové fotky štěňátekNové fotky štěňátek

18. září 2016 - MÁME ŠTĚŇÁTKA!

A jsme tady! 18. září 2016 se mamince SOFINCE (Ofelie Orange Moravia Mystery) a tatínkovi JANIK Black Petrs narodilo 5 zdravých a krásných miminek (2 psí kluci a 3 psí holčičky).
Porod proběhl naprosto bez problémů a miminka se narodila veliká. Celý vrh je krásně vyrovnaný a krásného zbarvení.... Maminka Sofinka se o své potomky vzorně stará, miminka krásně prospívají a mají se čile k světu.

Přijímáme rezervace na štěňátka.

MÁME ŠTĚŇÁTKA!MÁME ŠTĚŇÁTKA!

1. března 2016 - Testy PRA-prcd - NEGATIVNÍ!!!

Jako odpovědní chovatelé jsme SOFINKU testovali na vyloučení PRA-prcd (Progresivní retinální atrofie) - dědičné oční onemocnění. S radostí oznamujeme, že jsme obdrželi výsledky analýzy DNA s výsledkem N/N (homozygotně zdravý) - pes nenese mutaci a prakticky neexistuje riziko, že onemocnění nebo přenese mutaci na své potomstvo.

PROTOKOL PRA

13. prosince 2015 - Adventní klubová výstava COCKER CLUBU

13.12. jsme se zúčastnili s naší Sofinkou Adventní klubové výstavy v Brně. Svoji premiéru jako vystavovatele v třídě otevřené měla naše mladá vystavovatelka Eliška a se Sofinkou se zhostily tohoto úkolu velice dobře. Také naše nejmladší vystavovatelka Natálka v soutěži "Dítě a pes" předvedla co vše se spolu s Sofinkou naučili.

Adventní klubová výstava COCKER CLUBUAdventní klubová výstava COCKER CLUBUAdventní klubová výstava COCKER CLUBUAdventní klubová výstava COCKER CLUBUAdventní klubová výstava COCKER CLUBU

31. ledna 2015 - Nové fotografie štěňátek vrhu A

Vložili jsme nové fotky štěňátek do jejich galerie.

Nové fotografie štěňátek vrhu ANové fotografie štěňátek vrhu ANové fotografie štěňátek vrhu ANové fotografie štěňátek vrhu A

6. ledna 2015 - Máme štěňátka

Dne 6.1.2015 se narodilo SOFINCE (OFELII ORANGE MORAVIA MYSTERY)ze spojení s Tobbym z Hořenuše 7 štěňátek (5 chlapečků a 2 fenečky). Psí kluci a fenečka ALMA jsou v barevné variantě modrý bělouš, psí slečna AGES je ve variantě modrý bělouš s pálením.

Máme štěňátkaMáme štěňátka

20. listopadu 2006 - Naše štěňátka už vyrostly

Naši mazlíčci nám krásně vyrostli a dělají nám jen radost. Už se chystají do novýcgh domovů ke svým novým páničkům.